Tato stránka se připravuje

 

Dreambox DM5620S

Dreambox 5620 S - první seznámení

UPOZORNĚNÍ : Některé níže uvedené články a popisy jsou zde uchovány POUZE z historického hlediska, ale mohou obsahovat návody či postupy na nelegální příjem - tato činnost je nezákonná a já s ní nesouhlasím!!! Protože však musí být pro správné chápání zachována kontinuita informací, články zde zůstanou. Déle však zde již nebude k dispozici žádný firmware ani SW, který nelegální činnost umožňuje nebo podporuje!!!

 

Neručím za škody, které vzniknou ilegálním použití tohoto SW a uvedených informací. Upozorňuji, že je ilegální sledovat Pay TV /placené/ programy v Evropě bez řádného placení abonentních poplatků.  Kdo by chtěl přesto využívat produkty nabízené na těchto stranách za účelem bezplatného sledování těchto televizních programů, dopouští se přestupku (viz úvod mých stránek). Tyto prostředky smí být používány jen pro legální účely jako kontrola a studijní materiál.

 

 

DreamBox 5620S (1.) - První seznámení

DreamBox 5620S (2.) - Pohledy do zákulisí

Neručím za škody, které vzniknou ilegálním použití tohoto SW. Upozorňuji, že je ilegální sledovat Pay TV /placené/ programy v Evropě bez řádného placení abonentních poplatků.  Kdo by chtěl přesto využívat produkty nabízené na těchto stranách za účelem bezplatného sledování těchto televizních programů, dopouští se přestupku (viz úvod mých stránek). Tyto prostředky smí být používány jen pro legální účely jako kontrola a studijní materiál.

 

PRODEJCI:

OMKO Brno    www.omko.cz          tel. 541174242   E-mail: omko@omko.cz